JAK ZOSTAĆ OXFORDCZYKIEM?

 1. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz kurs, który ci odpowiada. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, odwiedź nasze biuro lub skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez Skype – chętnie udzielimy ci wszelkich wyjaśnień.
 2. Na stronie internetowej lub w sekretariacie szkoły zrób test poziomujący, który wskaże ci poziom, na którym mógłbyś rozpocząć naukę w naszej szkole. Test w zależności od poziomu zaawansowania trwa do 30 minut. We własnym dobrze pojętym interesie nie proś nikogo o pomoc i nie korzystaj z żadnych materiałów podczas wykonywania testu.
 3. Po wykonaniu testu skontaktuj się z nami – poinformujemy cię jaki poziom został zdiagnozowany oraz udzielimy informacji na temat terminów, kiedy odbywają się kursy na twoim poziomie.
 4. Jeżeli jesteś zdecydowany i chcesz zapisać się na kurs internetowo, możesz po prostu:
 • wybrać termin,
 • zapoznać się z „Zasadami prowadzenia kursów językowych”,
 • pobrać „Formularz zapisu”, wydrukować go, wypełnić, podpisać i zeskanować,
 • poinformować nas o wybranym terminie zajęć mailowo, do maila dołączyć wypełniony i zeskanowany„Formularz zapisu”. Na podstawie danych podanych w „Formularzu zapisu” Szkoła przygotuje umowę dla ciebie i prześle ci ją mailowo do akceptacji (podpisu)
 • opłacić kurs przelewem i przesłać nam zeskanowaną i podpisaną przez uprawnioną osobę umowę (oryginał przynieś ze sobą na pierwsze zajęcia)

lub

 • odwiedzić naszą szkołę w celu dopełnienia wszystkich podanych powyżej formalności na miejscu, w sekretariacie szkoły. Zapraszamy!
 1. Czasami wynik testu zaskakuje potencjalnego kandydata – chętnie porozmawiamy z tobą na ten temat. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości – umówimy się z tobą na indywidualną rozmowę i przeprowadzimy test ustny. Możesz też obejrzeć w sekretariacie szkoły planowany dla twojego poziomu podręcznik i omówić wszelkie wątpliwości z kompetentnym lektorem.
 2. Ustaliwszy poziom – wybierz odpowiadający ci termin/terminy zajęć.
 3. Opłać kurs w jednej z oferowanych opcji płatności (opłata roczna, semestralna lub rata miesięczna).
 4. Płatności za kurs możesz uregulować gotówką w sekretariacie szkoły lub przelewem na nasze konto w Alior Bank S.A.:właściciel konta: „OXFORD” K. Moulds, K. Mouldsnr konta: 84 2490 0005 0000 4600 3732 2477
 1. To wszystko! Już jesteś Oxfordczykiem! Witamy!