Kursy języka polskiego dla cudzoziemców

Od wielu lat prowadzimy kursy języka polskiego dla cudzoziemców w firmach oraz przygotowujemy ich do egzaminów zewnętrznych z języka polskiego. Nasi klienci są zadowoleni z szybkich postępów swoich pracowników, które w znaczącym stopniu poprawiają przepływ informacji w firmie oraz mają niezwykle pozytywny wpływ na proces przystosowania się zagranicznego pracownika do życia w Polsce.

Organizujemy kursy indywidualne oraz grupowe na każdym poziomie zaawansowania, również dla osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z językiem polskim.

Zajęcia mogą odbywać się w siedzibie Państwa firmy (w dowolnym miejscu w Polsce), w domu kursanta lub w siedzibie naszej szkoły stacjonarnej w centrum Gliwic.

Wszyscy zatrudniani przez nas lektorzy są filologami polskimi ze specjalizacją w nauczaniu języka polskiego jako obcego oraz posiadają kilkuletnią praktykę zawodową.

Pracujemy na nowoczesnych podręcznikach i rozwijamy wszystkie sprawności językowe, koncentrując się zwłaszcza na komunikacji ustnej.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu: biuro@oxfordschool.pl . Chętnie przedstawimy Państwu szczegóły współpracy.