Oxford School – Języka angielskiego i wiele więcej!

Oxford School to szkoła językowa online, która oferuje szeroki zakres kursów nie tylko z języka angielskiego, ale również z niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, szwedzkiego, norweskiego, chińskiego, japońskiego, koreańskiego, arabskiego i polskiego jako języka obcego. Nasza oferta jest skierowana zarówno do dorosłych, młodzieży, jak i dzieci.

W Oxford School oferujemy zarówno kursy indywidualne, jak i grupowe, które odbywają się online. Dzięki temu nasi uczniowie mogą uczyć się języka w dogodnym dla siebie czasie i miejscu. Niezależnie od poziomu zaawansowania – od początkującego do zaawansowanego – mamy zajęcia odpowiednie dla każdego.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Dla większych firm oferujemy również możliwość organizacji kursów językowych z dojazdem lektora do siedziby klienta. Dzięki temu pracownicy mogą uczyć się języka bez konieczności opuszczania miejsca pracy.

W naszej szkole najpopularniejsze są kursy języka angielskiego, w tym specjalistyczne zajęcia z business English. Jesteśmy przekonani, że praktyczna znajomość języka obcego, a więc umiejętność komunikacji werbalnej, jest kluczowa. Dlatego stawiamy na praktyczne aspekty języka, ale jednocześnie dostosowujemy nasze lekcje do indywidualnych potrzeb ucznia.

Wszystkich zainteresowanych nauką języka zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W Oxford School znajdziesz kursy dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasi doświadczeni lektorzy pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele językowe, niezależnie od tego, czy chcesz nauczyć się języka dla celów zawodowych, podróżowania czy po prostu dla własnej satysfakcji.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności uczniów, którzy czerpią radość z nauki języków obcych i chcą rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne. Z Oxford School nauka języka staje się łatwa, przyjemna i dostępna dla wszystkich!


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *