JAK ZOSTAĆ OXFORDCZYKIEM?

 1. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz kurs, który ci odpowiada. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, odwiedź nasze biuro lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo – chętnie udzielimy ci wszelkich wyjaśnień.
 2. Na stronie internetowej lub w sekretariacie szkoły zrób test poziomujący, który wskaże ci poziom, na którym mógłbyś rozpocząć naukę w naszej szkole. Test w zależności od poziomu zaawansowania trwa do 30 minut. We własnym dobrze pojętym interesie nie proś nikogo o pomoc i nie korzystaj z żadnych materiałów podczas wykonywania testu.
 3. Po wykonaniu testu skontaktuj się z nami – poinformujemy cię jaki poziom został zdiagnozowany oraz udzielimy informacji na temat terminów, kiedy odbywają się kursy na twoim poziomie.
 4. Odwiedź nasze biuro w celu dokonania zapisu. Na miejscu przeprowadzimy też krótki test ustny, aby potwierdzić poziom Twojego zaawansowania w zakresie komunikacji ustnej.
 5. Opłać kurs w jednej z oferowanych opcji płatności (opłata roczna, semestralna lub rata miesięczna).
 6. 1. Płatności za kurs możesz uregulować gotówką w sekretariacie szkoły lub przelewem na nasze konto w Alior Bank S.A.:właściciel konta:
  „OXFORD” K. Moulds, K. Moulds
  nr konta: 84 2490 0005 0000 4600 3732 2477
 1. To wszystko! Już jesteś Oxfordczykiem! Witamy!